Rulet Para Katlama - Canlı Rulet Para Kazanma Yolları

Rulet Para Katlama

Rulet oynayarak para kazanma yolları ve rulette para katlama yapabilmeyi hayal eden binlerce kişi bulunmaktadır. Uzun yıllardır severek oynanan rulet oyunu, para kazandırma oranı yüksek olduğu için binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Bununla beraber oyunun özellikle birkaç dakika içinde başlayıp hemen netice vermesi de tercih edilirliğini arttırmaktadır. Rulet para katlama yapabilmek için rulet oynarken ne zaman kaybedebilir ne de sıkılabilirsiniz. Eğlenceli şekilde oyun oynarken para kazanmayı hayal edenler için rulet ideal bir oyundur. Binlerce kişi tarafından tercih edilen oyunun gerçekten kazandırdığı görülen bir gerçektir. Bu noktada tercih ettiğiniz adresler de büyük bir önem taşımaktadır.

Rulet Para Kazandırır mı?

Rulette para kazanma, rulete başlayacak olan kişilerin %90’ı para kazanacak mıyım sorusunu sormaktadırlar. Ruletin para kazandırdığı bilinen bir gerçektir ancak bu durumda sizin sahip olduğunuz şans da etkilidir. Herhangi bir yetenek ya da güç gerektirmediği için yalnızca şansınıza dayalı şekilde rulet üzerinden para kazanabilirsiniz.

Ruletin nasıl oynanacağını bilmezseniz size para kazandırmasını da bekleyemezsiniz. Yapacağınız herhangi bir yanlış 1 dakika içinde yatırdığınız tüm paranın elinizden gitmesine neden olur. Buna engel olabilmek için doğru hamleyi yapabilmek gerekmektedir. Kurallara hâkim olan hemen herkes ruletle para kazanabilmektedir.

Rulet Nasıl Kazandırır?

Rulette para kazanma durumu, oranlar üzerinden gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda yatırmış olduğunuz paranın 2 katını alırken bazılarında 35 katını aldığınız olmaktadır. Hangi durumların daha fazla kazanmanıza yardımcı olacağını bilip ona göre hareket etmeniz önerilmektedir. Bu sayede rulet kazandırır mı sorusunun cevabını da kendi gözlerinizle görme şansı elde edebilirsiniz.

Rulette kazanmak için sayıları tahmin etmeniz yeterlidir. Doğru sayıyı tahmin ettiğinizde size kaç kat oranına sahipse o parayı getirecektir. Bu şekilde hem yatırmış olduğunuz parayı çıkarabilir hem de daha fazlasını birkaç saniye içinde alabilirsiniz.

Ruletin Kazandırma Oranları

Rulet oynamak isteyen bir kişi tek bir sayı tahmininde bulunduğunda yatırmış olduğu paranın 35 katını kazanmaktadır. Rulete 10 TL ile başladıysanız 1 sayı tahmin edip onu yakaladıysanız anında 350 TL kazanmış olursunuz. Bunun yanında birden fazla para yatırma durumlarında da kazandırma oranları bulunmaktadır.

Rulet kazanma tahminleri, 2 rakamla tahmin yürüten kişiler, 17 kat para kazanırken 3 rakamla para yürütenler 11 kat kazanmaktadır. 4 rakam tahmin edip 8 kat para kazanırken, 5 rakamla 6 kat para kazanıldığı görülmektedir. Bununla beraber daha fazla oynayıp kendini riske atmak istemeyenler 6 rakam tahmin edip 6 rakamda 5 kat para kazanabilmektedir. Sayıların her birinin tutması oldukça zordur ancak tutma durumunun yüksek meblağda kazandırdığı da bir gerçektir.

Bahsini çift ya da tek sayı üzerinden oynamak isteyen kişiler bunu yaparken yatırdıkları paranın aynısını alırlar. Aynı şekilde 1-18 arası tahminlerde ya da 19-36 arası tahminlerde de 1’e 1 kat para kazandırma durumu bulunmaktadır.

Rulette Renkli Oynanması Kazandırır mı?

Rulet oyna para kazan, rulet oynarken tahminleriniz renkli olursa bu durumda da kazanan kişi olabilirsiniz. Bunun için kişinin kırmızı ya da siyah tahminlerde bulunması gerekmektedir. Kırmızı ya da siyah renk üzerinden tahmin yapabilmeniz için masanın altında duran kırmızı-siyah kısmına göz gezdirmelisiniz. Sayılar üzerine paranızı yerleştirdikten sonra rulet başlayabilmektedir. Sonrasında 1 dakika gibi bir sürede kazanan kişi olabilirsiniz.

Renk üzerinden rulet oynayan kişiler de 1’e 1 kat kazanmaktadır. 10 TL yatırdıysanız 10 TL kazanırsınız.

Rulet Her Zaman Kazandırır mı?

Rulet her zaman kazandıran bir oyun değildir çünkü sizin şansınıza bağlıdır. Tahmin ettiğiniz renk ya da sayı o an tuttuysa kazanan kişi siz olursunuz. Tutmadıysa kazanma gibi bir durum söz konusu dahi olmaz. Dolayısıyla şansınız arka arkaya kazanmanızı da sağlayabilir, kaybetmenizi de. Bu tamamıyla sizin elinizdedir.