Rulette Hile Nasıl Yapılır? - Canlı Rulet Hileleri

Rulette Hile Nasıl Yapılır?

Canlı rulette oyunu oynarken hile yapılır mı? nasıl hile yapılır? rulet oyununda hile yaparak kazanma olasılığı nedir? işte rulet oyunu hileleriyle karşınızdayız.

Canlı rulette binlerce kişinin oynadığı bir masa başı oyunudur. Binlerce kişi arasından birçoğunun kaybettiği aynı oranda birçok kişinin de kazandığı dikkat çekmektedir. Böyle bir risk altındayken oyuncuların hemen hepsi nasıl kazanırım, kazanmak için ne gibi bir yol izlemeliyim sorusunu sormaktadır.

Canlı rulet oyunu kişisel bir oyundur. Herkesin oynayabileceği aynı zamanda herkesin kendine özgü bir kurallar bütünü oluşturabileceği bir oyundur. Bu açıdan bakıldığında kişisel hileler, kazanma taktikleri ya da yöntemler bulmanız çok da zor olmamaktadır. Bu noktada nerede oynadığınız, kimlerle oynadığınız ve sizin bu sahada ne kadar tecrübeli olduğunuz da önem taşımaktadır.

Rulette Hile Yapılır mı?

Rulet oyunu hileli bir oyun değildir. Birçok kişi rulet çarkını çeviren krupiyeden şüphe ederek masanın lehine hareket ettiğini düşünebilmektedir ancak bunu sağlayabilmesi matematiksel açıdan imkânsızdır.

Rulette hile yapabilmeniz açısından masanın başında oturup gerçek kumarhanelerde olmanız gerekmektedir. Gerçek kumarhanede kendinizce hile yapmaya kalkışabilirsiniz ancak oyun esnasında onlarca kamera tarafından izlendiğinizi unutmamalısınız. Elinizi değiştirdiğiniz an dahi kameralar tarafından izlenmektedir. Dolayısıyla hile yaparsınız ancak yakalanma ihtimaliniz de bir o kadar yüksektir.

Rulette Nasıl Hile Yapılır?

Ruletin kendi içinde birçok hile yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri daha çok taktik olarak değerlendirmek gerekir çünkü hile dendiğinde farklı araç ya da aletler kullanmak gerekmektedir. Özellikle online oynanan ruletler için bu imkânsızdır. Siz size kazandıracak aynı zamanda masadaki diğer kişilerin denemekten kaçındığı taktikleri, hileleri denemeye gayret göstermelisiniz.

Hile yapmak istediğinizde kendinize güvenmeyi unutmamalısınız. Yüzünüz ve özellikle elleriniz sizi ele verebilmektedir. Online rulette hile yapmak için online rulet oynayanlar ise sohbete dâhil olacaksa kendilerini kontrol etmeliler. Ses ve sözcükler ortamda ne olduğunu ele verebilmektedir.

Rulette Aynı Sayıya Basma Hilesi

Canlı rulette hilesi hemen herkesin bildiği ancak uygulamaktan çekindiği sistemlerden biri aynı sayıya basma hilesidir. Sürekli aynı rakama basma durumu kazanmaya yardımcı olan bir hiledir. Bunun için yapmanız gereken düşük miktarla aynı sayıda ısrarcı olmaktır. 36 kez aynı sayı gelmediğinde bahis oranı 2 katına çıkacaktır. 8. Turda oyunu kazandığınızda ise alacağınız sayı yatırdığınızdan daha yüksek olacaktır.

Bahsedilen bu hile hem sabır isteyen hem de ufak da olsa risk bulunduran bir hiledir. Aynı sayıya basarken 36 kez gelmemesini beklemek biraz zaman isteyecektir. Bu bakımdan kendinizi kazanmaya adadıysanız rulette bu yöntemle istediğiniz gibi kazanabilirsiniz.

Rulette Tüm Sayılarla Oynama Hilesi

Rulette kazanmak isterseniz bunun için tüm sayılara oynayabilirsiniz. Birçok kişi için çok zor görünen bu hamle size kısa süre içerisinde kazanma seçeneği sunacaktır.  Ortamda bulunan tüm sayılara elinizdeki parayı bölüp ısrarcı şekilde oynamanız gerekmektedir. Bu sayede hızlıca kazanabilirsiniz. Rulette sayı hilesi, Başlangıçta az kazanmanızı sağlıyor gibi görünse de rulette bu taktik çok kazandıracaktır. Yapmanız gereken yalnızca ısrarcı olarak tek bir sayı dışında her seçeneğe para yatırmaktır.

Her elde ayrı bir sayıyı boş bırakmaya gayret göstermelisiniz. Bununla beraber boş bırakılan sayılardan birinin 0 olması da büyük önem taşımaktadır. Bu durumda her elde 2 sayı dışında tüm sayılarda para bulunmalıdır.

Rulette Hile Olasılığı

Rulette hile yapmak isterseniz bunun olasılığının çok düşük olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Kazanma taktiklerini uygulayıp sabırlı şekilde denemeniz halinde kazanabilirsiniz ancak yeni bir hile deneyip başarılı olma şansınız birçok açıdan imkânsızdır.

Rulet bir şans oyundur. Şans oyunlarında oynadığınız sistem hile yapmıyorsa hiç kimse hile yapamaz demektir. Dolayısıyla güvendiğiniz bir adreste rulet oynayıp kazanabiliyorsanız rulette hile olmadığından emin olabilirsiniz.